Praca za granicą: Zaopiekujemy się Twoją przyszłością

Tiger Job specjalizuje się w pośrednictwie pracy na rynek Niemiecki w sektorze opieki nad osobami starszymi oraz pomocy domowej.

W Niemczech bardzo ceni się usługi świadczone przez Polskie Opiekunki, dlatego też oferuje im się bardzo atrakcyjne warunki. Wysokie zarobki, darmowe mieszkanie i wyżywienie-takie korzyści daje praca przy opiece nad seniorami. My, jako firma stawiamy na poczucie bezpieczeństwa. Zależy nam by nasi pracownicy czuli się bezpiecznie bez względu na to jak daleko od siedziby firmy aktualnie przebywają.

Naszym Opiekunkom zapewniamy profesjonalne wsparcie w nauce języka niemieckiego i szkolenie z pierwszej pomocy, przygotowujące do wyjazdu za granicę. Co więcej do Ich dyspozycji jest nasza wykwalifikowana pielęgniarka i czynna całą dobę infolinia, która ma być niezawodnym wsparciem w trudnych sytuacjach.

Jesteśmy świadomi, że pobyt za granicą może być stresujący, dlatego na życzenie naszych Opiekunek, możemy udostępnić dane kontaktowe naszych innych Pracowników przebywających w pobliskim obszarze, by umożliwić Wam zawarcie znajomości. Wiemy jak ważne jest wsparcie i porada doświadczonej koleżanki, zwłaszcza na początku pobytu.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji- by dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Odpowiedzi na często zadawane pytania na temat praca za granicą dla opiekunek i pomocy domowej:

Czy działacie legalnie?

Tak. Posiadamy wymagane w Polsce i Niemczech certyfikaty. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7220.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Podstawą do wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie nam swojego CV, a także wypełnienie elektronicznego formularza osobowego. Na podstawie tych dokumentów możemy ocenić kompetencje Kandydata i przydzielić odpowiednią ofertę pracy.

Na czym polega praca w domu prywatnym?

Praca w domu prywatnym polega na opiece nad starszą lub chorą osobą, która nie jest w stanie sama zająć się sobą. Dbaniu, aby regularnie się odżywiała, przyjmowała leki, towarzyszeniu jej w codziennym życiu oraz prowadzeniu domu.

Kto odpowiada za organizację transportu?

Przejmujemy całkowitą odpowiedzialność za zorganizowanie transportu do i z miejsca pracy. Pokrywamy także koszty dojazdu do Klienta.

Czy będę mieć zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie?

W domu podopiecznego Opiekun ma zawsze zapewnione wyżywienie oraz oddzielny pokój.

Na jak długo mogę wyjechać?

Najczęściej nasze Opiekunki wyjeżdżają na 2-3 miesiące, ale jest możliwość wyjazdu nawet na 6 miesięcy.

Oferty pracy

Opiekunka osób starszych – Niemcy

Opieka niemcy osób starszych – Niemcy   Zadania: opieka nad osobą starszą z określonymi dolegliwościami dotrzymywanie towarzystwa przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku czynności pielęgnacyjne, toaleta, czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego   Wymagania: mile widziana znajomość języka niemieckiego mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane prawo jazdy   Oferujemy: legalne i pewne zatrudnienie (Agencja Zatrudnienia […]

Pomoc Domowa / Gospodyni – Niemcy

Pomoc Domowa / Gospodyni – Niemcy Zadania: prowadzenie domu utrzymywanie czystości przygotowywanie posiłków robienie zakupów   Wymagania: minimum dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego umiejętność prowadzenia gospodarstwa domowego wysoka kultura osobista mile widziane doświadczenie w pracy jako Pomoc Domowa   Oferujemy: legalne i pewne zatrudnienie (Agencja Zatrudnienia nr 7220) atrakcyjne wynagrodzenie – ok 3300 PLN […]